Recept na letní pohodu

Letní balíčky vybraného vína

Léto, slunce a dovolená je receptem na vytvoření letní pohody. Teplá voda v bazéně, příjemný stín pod altánem a dobroty na stole. Co ještě nesmí chybět na stole? No přece výborné pití, které osvěží a ještě více zpříjemní chvíle volna. Jak jinak strávit letní horký den, než ve společnosti milých lidí na zahradě, party u bazénu či na odpoledním grilování. Pokud budete při oslavě nebo třeba i při lenošení popíjet lahodné víno z českých nebo světových vinařství, budete okouzleni atmosférou pravého léta.

Pro milovníky vína dokáží odborníci ve vinotékách sestavit úžasné kombinace vína, které uspokojí i nejnáročnější gurmány. Bílé, červené, růžové i šumivé víno je zkušeným sommelierem vybíráno za účelem, aby se na váš stůl dostalo jen to nejkvalitnější víno z vinařství a to za nejlepší cenu.

Ať již Vám chutná uhlazené červené víno, šumivé nebo růžové víno, jistě této nabídce neodoláte. Svěží víno z Moravy, Čech nebo také z Francie a USA je odborníky sestaveno do balíčku, tak aby okouzlilo každého. Kombinace vybraných druhů vín je sestavena citlivě, tak aby vína spolu ladila a přesto každá lahev vína byla osobitá. Pokud preferujete bílé víno, vyberete si zde z nabídky světových bílých vín. Chardonnay, Sauvignon i Riesling z nejlepších vinařství celého světa se rázem dostane na Váš stůl.

Vy máte nyní příležitost vychutnat okouzlující vůni i chuť vína, které je připraveno k prodejive specializovaném eshopu. Příjemným překvapením bude i cena prodávaného vinného setu, která Vás jistě mile překvapí. Balíčky jsou sestaveny ze šesti různých lahví vína a spolu s akční cenou, jež platí v letních měsících, je výsledná cena setu velmi příznivá. Jistotou při nákupu balíčku svěžích a lahodných vín z eshopu je báječný požitek z vysoce kvalitního vína oceňovaného vinařskými odborníky na světových soutěžích.

Letní balíčky vybraného vína

Letní sleva 25% na vybrané balíčky vína

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>