Jak upravit koupelnu při pronájmu bytu?

Jakákoliv rekonstrukce v pronajatém bytě je velmi svízelná. Zvlášť pokud byste ji měli platit z vlastních peněz. Kdo by chtěl investovat do cizího? Jenomže doba se mění a i starší byty si zaslouží novou tvář. Jak to ale udělat, aniž byste museli sahat hluboko do kapsy? Někde postačí nové poličky a výraznější doplňky. Barvy a styl ještě nikdy neuškodily a koupelna je výborné místo, kde se vyřádit.

Když koupelna nevypadá podle vašich představ

Plán rekonstrukce

Plán rekonstrukce

Každý máme jiný vkus, a pokud hledáte nový byt, víte, že je někdy dost těžké dostát vlastním představám.

Koupelna a kuchyň jsou dvě nejdůležitější místnosti, které rozhodují o tom, zda k pronájmu přistoupíte či ne. Pokud vám koupelna nevyhovuje už od začátku, ale není to rozhodující faktor odmítnutí, zkuste se pobavit s majitelem na téma menší rekonstrukce či úpravy, kterou by byl ochoten provést.

Byty k pronájmu jsou v různém stavu. Někde natrefíte na nově zrekonstruovaný byt, jinde zase na starou stavbu bez nápadu a se zastaralým vybavením. Musíte si vybírat.

Není lepší nový byt?

Pokud pokukujete po novém bytu k pronájmu či koupi, developerské projekty mohou být tím správným směrem. Pokud vás některý z projektů zaujme, ověřte si důvěryhodnost dané společnosti a způsoby financování.

Není na škodu vědět, kdo projekt zaplatí v případě krachu apod. Vše je důležité. Inspiraci můžete načerpat na jejich stránkách a poté porovnat s možnostmi pronájmu od soukromého majitele.

V nových bytech jsou na míru vybudované koupelny, které dotvoříte k obrazu svému jednoduše pomocí doplňků.

Nápadům se meze nekladou

Pokud máte cit pro design a baví vás ladit a kombinovat barvy a doplňky, vrhněte se na výzdobu koupelny. Pořiďte si barevné úložné prostory na kosmetiku, různobarevné ručníky a poličky, které nemusíte vrtat, ale lehce je nalepíte na zeď.

I pronájem bytů Praha může být příležitost, jak v sobě probudit duši designéra a vytvořit si krásný domov. Koupelna by měla značit především čistotu a útulnost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>