Chcete se v kanceláři cítit jako doma?

Kancelář je místo, kde trávíte většinu dne i týdne. Měli byste proto myslet hlavně na vaše pohodlí a zdraví a začlenit do kanceláře prvky, které vám usnadní vaši práci. Kancelář by měla být prostorná, vzdušná a světlá. Nábytek především funkční. Myslete i na své klienty. Měli by se u vás cítit dobře a chtít se k vám vracet. Zónu pracovní a odpočinkovou od sebe nemusíte oddělovat úplně, ale dodržujte smysl – u stolu s PC se pracuje, na gauči nebo v křesle relaxuje.

Reprezentativnost a prostor

Pronájem kanceláře

Pronájem kanceláře

Pokud podnikáte, víte, že prestiž a dobrá adresa dokáže nejvíc.

Pronájem kanceláře Praha je možná dražší než v jiných lokalitách, čím blíž centru, tím spíš.

Cena je ale vynahrazena tím, co vám okraj Prahy ani menší město nenabídne.

Dobré jméno a také dobrý první dojem. Můžete si tak získat i nové klienty.

Pronájem kanceláře se vyplatí, i pokud hledáte větší prostor, ale pořád se ještě rozrůstáte.

Můžete vyzkoušet a pak se rozhodnout, zda vám stačí, nebo potřebujete více prostoru. Pokud je vás více kolegů nebo zaměstnanců, je důležité, aby každý měl kousek svého osobního prostoru.

Důležité je i okolí kanceláře

Kromě adresy řešte i samotný prostor a okolí. Je tam čisto, bezpečno? Myslete také na možnosti parkování a jak se k vám klienti dostanou hromadnou dopravou. Prostor by měl být členitý, nezapomeňte na recepci.

Pokud pořádáte poradu nebo jednáte s klienty, měli byste myslet také na zasedací místnost. Volné kanceláře v Praze jsou situovány na strategických místech, kde máte kromě pracovního zázemí i to společenské – restaurace, kavárny nebo i obchody a posilovnu.

Logika a praktičnost

V kanceláři jsou potřeba především úložné prostory, těch není nikdy dost. Neměli byste se topit v papírech. Menší gauč nebo křesla s konferenčním stolkem uvítáte při méně formálních návštěvách.

Nový pronájem kanceláře hodnoťte logicky a především prakticky. Co bylo špatně dříve, do nového nepatří. Nová kancelář může být novým začátkem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>