Liposukce má i variantu bez bolesti

Stále přemýšlíte o tom, že byste podstoupili liposukci, ale bojíte se bolesti? Věřte, že dnešní moderní medicína už značně pokročila a bolest je to poslední, čeho byste se musela bát. Estetická chirurgie dnes využívá pokročilých technologií, které jsou šetrné k tělu a mají naprosto dokonalé výsledky. Ať už jde o laser nebo ultrazvuk, dokážou to, co cvičení ani dieta nedokážou.  

Rychle a bezbolestně

phoca_thumb_l_profil_3

Získat dokonalou postavu je snem každé ženy. Někdo chodí do posilovny, někdo se trápí dietami a někdo se raději spolehne na kosmetickou chirurgii, která má úplně jiné možnosti.

Laserová liposukce SlimLIpo využívá unikátní laser, který trvale a efektivně odstraňuje tukové buňky. Zároveň také vypíná pokožku, takže nevznikají nevzhledné kožní převisy.

Pokud nastanou ideální podmínky, můžete se tak zbavit i celulitidy. Není nutná hospitalizace ani narkóza, takže vám nijak nezatíží váš organismus.

Odstranění tuku se dá i předcházet

Dnešní doba je plná stresu a shonu. Díky tomu se také lehce tloustne, protože šidíme pravidelnou stravu. Liposukce 3. generace neboli kavitace pomáhá vymodelovat postavu bezbolestně a neinvazivně.

Ne vždy je totiž potřeba skalpelů nebo jehel. Využívá ultrazvuk na všechny partie, které to potřebují. V podstatě nastartuje to metabolismus a přirozené odbourávání tuku.

Ten je pak odplaven lymfatickými a močovými cestami z organismu. Protože je nenáročná a naprosto bezpečná, můžete ji využívat bez jakýchkoliv omezení.

Moderní medicína a její zázraky

Současná medicína se snaží o to, aby měla dokonalé výsledky, ale nezpůsobovala zbytečná traumata a bolest. Můžete mít dokonalé tělo, aniž byste kvůli tomu musela trpět.

Výsledky jsou navíc měřitelné a viditelné ihned po zákroku. I když se vám o tom možná nikdy ani nesnilo, opravdu existuje bezbolestná liposukce.

Udělejte něco pro sebe a zjistěte si více podrobností. Můžete si domluvit nezávaznou konzultaci s odborníkem, který doporučí to nejlepší. S výsledkem budete naprosto spokojená.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>