Dejte své cennosti před zimní dovolenou do bezpečí

Chystáte se na zimní dovolenou do hor nebo naopak do tepla? Dejte si pozor na dobré zabezpečení vašeho obydlí. Sezona Vánoc a svátků je totiž ideální dobou pro zloděje. Vytipovávají si prázdné byty a zkoušejí štěstí. Proto buďte obezřetní a myslete především na svoje cennosti. Nemusí to být jen kvůli zlodějům, mohou se stát nejrůznější věci. Bezpečnostní schránka vám uleví od starostí a vaše cennosti budou v dokonalém bezpečí. Můžete si ji pronajmout od společnosti 24Safe.

Proč nemít cennosti doma?

3e3499c635

Ač je to k nevíře, doma se vám může leccos ztratit a to znáte určitě i sami. Na důležité dokumenty vylejete kávu nebo se vám někam zakutálí náušnice. Pokud vlastníte věci, které byste chtěli mít co nejdéle, zauvažujte o jiném místě k uložení než je skříň nebo šuplík.

Pronájem bezpečnostních schránek je spolehlivý, má spoustu výhod a hlavně kdykoliv pojedete pryč z domova, budete klidnější. To platí i pro smlouvy, různé dokumenty (ať už osobní nebo pracovní). Nikdy nevíte, co se může stát.

Spolehněte se na specialisty v oboru

Bezpečnostní schránka je běžná služba, kterou poskytuje nejen banka, ale i soukromé společnosti. Jednou z nich je i společnost 24Safe, která má s pronájmem bezpečnostních schránek dlouholeté zkušenosti.

Spojila síly se švédskou firmou GUNEBO. Ta je specialistou v oblasti automatizovaného systému bezpečnostních schránek.

Díky tomu mohou poskytovat nejlepší služby v této oblasti. Sídlí v centru města, kam se pohodlně dostanete jak autem tak hromadnou dopravou. A v klientském centru vše domluvíte.

Jak funguje pronájem schránek?

Pronajmout si schránku není vůbec nic těžkého. Zajdete do klientského centra, kde se se službou seznámíte. Vyberete si velikost schránky. K dispozici máte velikost S až XL. Podle velikosti je pak nastaven i měsíční nájem.

Můžete si to i vyzkoušet na nečisto. Teprve pak se rozhodnete, zda ji využijete  nebo ne. Nebankovní bezpečnostní schránka se prostě vyplatí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>