Jak ozdobit interiér květinami?

Chcete nějakým způsobem vyzdobit svůj domov, ale nevíte si rady? Zkuste květinové dekorace. Nemusíte být rozeným zahradníkem, stačí mít nápad a realizovat ho. Nechte se inspirovat. I květiny jsou v podstatě designovou záležitostí. Můžete pěstovat bylinky, cizokrajné rostliny nebo třeba orchideje. Záleží jenom na vás. Velmi osvědčené jsou ale i sušené květiny, které můžete různě aranžovat. Fantazii se meze nekladou. Načerpejte inspiraci a dejte se do toho.

Jak zatočit s nudným interiérem?

Nový byt

Nový byt

Občas se může zdát, že jsou interiéry zbytečně prázdné nebo naopak „přecpané“.

Současné byty prodej jsou různě staré nemovitosti.

Ani to však vůbec není na škodu, protože se toho dá krásně využít i v rámci redesignu. Atypické výklenky oken využijte jako místo pro dekoraci.

Stejně tak vysoké stěny. Můžete využít atypické police a tím tak ozvláštnit prázdný prostor. Velmi oblíbené jsou cihlové stěny a celkově rustikální styl. Vše čisté, jednoduché a přitom „přizdobené“ detaily, které dotvoří nádherný celek.

Abyste se cítili jako doma

Stejně výběru nemovitosti dbejte velké pozornosti i při výběru nábytku a doplňků. Reality Praha jsou ke koupi nabízeny většinou vybydlené. Ale ty k pronájmu naopak více méně zařízené.

Ze začátku vám to může pomoci, pokud hned nemáte finance na vlastní nábytek. Postupně ale sami zjistíte, že abyste se tam cítili jako doma, vlastní vkus a vlastní majetek je prostě lepší.

Květiny bývají symbolem domova, působí pak útulněji. Moderní květinové dekorace jsou velmi populární. Pokud ji zvolíte jako jedinou výraznou ozdobu pokoje, rozhodně neprohloupíte.

Aby spolu vše ladilo

Ať už zvolíte jakoukoliv dekoraci, myslete především na to, aby vše spolu ladilo. Dřevo a přírodní tóny jsou kombinovatelné téměř se vším.

Stejně tak bílá barva, která funguje jako symbol čistoty a zároveň světla. Zkuste experimentovat, ale vždy si promítněte, zda se k sobě jednotlivé doplňky hodí.

Ne každý květináč vypadá dobře na dřevě. Velmi dobrou studnou inspirace je kupodivu online realitní rádce, kde najdete velmi užitečné tipy a triky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>