Stop mindrákům kvůli vzhledu břicha

Je únor a už pomalu přemýšlíte nad tím, jak se zbavit pneumatiky na bříšku, než se budete chtít ukázat v plavkách? Spousta lidí volí raději jiné varianty, skrývají se a nemohou si letní pohodu užít naplno. Oblast břicha je zrádná v tom, že často ani to nejlepší cvičení nebo diety nezaručí dokonalý výsledek. Pokud toužíte po trvalejším účinku, můžete se spolehnout na plastiku. Současná estetická chirurgie používá moderní technologie, které zaručují dokonalé výsledky. V mnoha případech to může být řešení jediné.

Jak na tuk v břiše?

Liposukce

Liposukce

Pokud cvičíte, ale stejně nemůžete dosáhnout „pekáče buchet“, můžete to zkusit i jinak.

Bezbolestná liposukce laserem pomáhá trvale odstranit přebytečnou tukovou tkáň. Je to naprosto bezpečná metoda s výbornými výsledky, která řeší v podstatě každou problematickou partii.

Můžete se tak zbavit tuku na břiše, bocích, hýždích, kolenou, pažích, prsou, lýtkách apod. Jde o ambulantní zákrok, který nevyžaduje narkózu ani hospitalizaci. Nemusíte na žádná předoperační vyšetření a výsledky uvidíte a naměříte hned po zákroku.

Plastika břicha nemusí být horor

Po rychlém a velkém úbytku tukové tkáně dochází k povolení kůže a vznikají kožní převisy. Ty už nelze vyřešit jinak než plastikou. Abdominoplastika neboli plastická operace břicha zpevňuje a upravuje rozestoupené a povolené břišní svaly.

Redukuje nadbytek kožní a tukové řasy. S tím se současně opraví rozestup povolených přímých svalů neboli diastáza. Ta vzniká nejčastěji po těhotenství, po kterém téměř vždy zůstane svraštělá břišní stěna a stejně tak po výrazném zhubnutí.

Tento zákrok ale není řešením obezity. Takže pokud se pro tento zákrok rozhodnete, je nutné tuk redukovat a stabilizovat váhu.

Zákrok na míru

Nikdy není nutné zasahovat v celé oblasti břicha. Proto se vždy provádí jen poloviční zákrok čili miniabdominoplastika. Horní se provádí v případě, že je kůže v oblasti nad pupíkem uvolněná a vytahaná, zatímco podbřišek je pevný.

Častější je spodní – u žen po porodu nebo po výrazném zhubnutí. Bezbolestná liposukce pak může vyřešit zbytek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>