Dáváte cennosti do domácího trezoru?

Máte pro své cennosti speciální místo, kam je ukládáte, aby se neztratily nebo nepoškodily? Možná máte domácí trezor, který jistě není na škodu. Ale i když je to dobrá snaha, zloději se do běžných trezorů dostanou mrknutím oka. I když jim to zabere delší chvilku, než prohrabání šuplíků. Myslete dopředu a nenechte nic náhodě. Bezpečnostní schránka je bezpečnější, je mimo váš dům a přesto se k věcem uvnitř dostanete kdykoliv a máte opravdu stoprocentní záruku, že se vašim cennostem nic nestane.

Proč bezpečnostní schránka?

982d863a89

Mít cennosti doma vždy představuje jistou dávku nebezpečí. I když se to nezdá, mohou se věci někam založit, ztratit nebo poškodit. V horším případě vás někdo vykrade.

A někdy už se k vám vaše věci prostě nevrátí. Domácí trezor je sice jistá šance, že zloděje návštěva u vás odradí a můžete být o něco klidnější.

Lepším řešením je ale bezpečnostní schránka. Veškerá zodpovědnost totiž padá na někoho jiného a vy si v klidu užijete všechny dovolené a pracovní cesty.

Kde si schránku pronajmout?

Dříve byla jediná možnost, jak získat bezpečnostní schránku. A to v bance. Ty si držely přednostní právo je pronajímat. Ale dnes už je situace jiná. Např. společnost 24Safe funguje na trhu již řadu let s perfektními referencemi i pověstí.

Kromě toho spolupracuje s přední jedničkou mezi automatizovanými systémy schránek GUNEBO. V podstatě ideální spojení. Jejich sídlo najdete v centru města a pronájem bezpečnostních schránek vám zabere sotva deset minut.

Co si uložit do schránky?

Nebankovní bezpečnostní schránka je ideální jak pro menší, tak pro větší předměty. Máte k dispozici malé schránky, kam se vejdou šperky, menší cennosti, jednotlivé dokumenty apod.

Do větších se pak vejdou i objemné datové disky, takže se nemusíte bát, že se vám do schránky nic nevejde. Nemusíte respektovat otevírací dobu, svátky nebo neděli. Ke svým věcem se dostanete 24 hodin denně.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>