Jak zařídit garsonku?

Každý, kdo hledá nové bydlení, si představuje nový byt jako prostorné a útulné místo, kde je prostor pro vše, co máte a o čem sníte. Realita většinou bývá taková, že se musíte uskrovnit, protože čím větší byt budete chtít, tím více za něj zaplatíte. Proto se většina mladých lidí, kteří nechtějí spoléhat na spolubydlení, zaměřuje na garsonky. To samé ale platí u všech, kteří platí nájem sami a nemohou si proto vybírat. Zbavte se zbytečností!

Garsonka jako ideální bydlení

Byty Praha

Realitní makléřka

Když už se vám poštěstí a najdete garsonku, máte polovinu práce za sebou.

Druhá polovina tkví v tom, že tam budete muset přestěhovat všechny své movité věci.

A to není zrovna jednoduché, protože se přesvědčíte o tom, že garsonka je opravdu maličká. Na druhou stranu máte jedinečnou možnost provětrat šatník, knihovnu a upomínkové předměty a na rovinu si říct, co všechno jste nevzali do ruky několik měsíců, musí neprodleně pryč.

Uspořádejte bytový bazar, můžete za to utržit i nějakou tu korunu navíc. Vaše nové bydlení Praha tak bude jako krok do nového života.

Světlo, barvy a střízlivost

V garsonce zapomeňte na robustní nábytek. Velké gauče, obří skříně a velký pracovní stůl oželíte. Pohrajte si naopak s barvami. Volte takové, které dopomohou k lepšímu osvětlení místnosti a zároveň působí svěže.

Zvlášť pokud máte menší okna, toto rozhodnutí oceníte. Nábytek volte vzdušnější a jednodušší.

Myslete především na inteligentní úložné prostory, které samy nezaberou moc místa, ale pojmou hodně věcí. Malé byty k pronájmu mívají jednoduché dispozice. Hodně ale bude záležet na vašem uspořádání.

I malé byty mohou být útulné

Pokud máte rádi jednoduchý, až trochu syrový styl, nechte se inspirovat severem. Švédové a Norové si pohrávají s detaily, vše ale působí čistě a jednoduše.

A právě takový styl sluší i garsonkám. Sami zjistíte, že vzdušnost a jednoduchost jsou nejlepší cesta. Malé byty na prodej Praha jsou i přesto perfektní investice. Zvlášť když není potřeba velkých prostor a s místem umíte dobře hospodařit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>