Chcete restart těla před létem?

Kolikrát jste si už řekla, že by bylo potřeba si před létem pořádně protáhnout tělo, abyste se vešla do plavek a mohla tak zazářit na plovárně nebo u moře na dovolené? Přiznejte si, kolikrát se vám to povedlo? Předsevzetí, ať už ta novoroční nebo krátkodobá, se málokdy plní. Naše slabá vůle je prostě silnější. Na druhou stranu, proč trpět v posilovně a odpírat si dobroty, když je nasnadě jednodušší řešení. Estetická chirurgie dnes už není to, co bývala kdysi (díky bohu).

Proč by musela liposukce bolet?

phoca_thumb_l_profil_3

Medicína celkově značně pokročila a činí průlomy každý den. Estetická chirurgie na tom není jinak. Moderní liposukce je proto nejen průlomová, ale hlavně bezbolestná.

Ty tam jsou dlouhé rekonvalescenční doby, stejně jako nutnost hospitalizace. Co si pacientky pamatovaly nejdéle, byla především nekončící bolest. Dnes je ale bolesti konec. Liposukce laserem je velmi šetrné a neinvazivní řešení přebytečného tuku.

Díky této metodě se hravě zbavíte tuku ze všech problematických partií ambulantně. A její výsledky uvidíte i změříte hned po zákroku.

Bříško jako z reklamy už není jen sen

Také vás rozčilují reklamy, v kterých modelky ukazují vypracované bříško? Můžete zkusit všemožné cviky na břicho, ale pokud jsou svaly rozestoupené, jen máloco dopomůže k jejich plnému zpevnění a vytvarování.

Plastika břicha naopak řeší přesně tento problém. Většinou ani není nutné zasahovat v celé oblasti břicha, ale pouze tam, kde je třeba.

Častějším zákrokem je plastika spodní části břicha, kde jsou svaly rozestoupené nejvíce. Zákrokem se zbavíte přebytečné kůže, vypne se pokožka a vaše bříško bude jako z reklamy.

Sebevědomí je půlkou psychického zdraví?

Některé ženy velmi řeší velikost svých prsou. Proto je plastika prsou také nejvyhledávanějším zákrokem estetické chirurgie. Velmi často ale stačí pouze modelace prsou, při které dochází ke korekci dvorce a tvaru.

Velikost totiž nemusí být vždy směrodatnou. Někdy pomůže už jen vyplnění chybějící prsní tkáně. Proto je důležitá konzultace s odborníkem, který vám doporučí to nejlepší.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>