Chcete okouzlovat štíhlým pasem?

Mít krásnou postavu chcete mít za každé situace, ne jen v létě, kdy je sezóna. Jenomže to chce spoustu odříkání a také tvrdý režim, který vám zaručí, že zhubnete pár kilogramů. Navíc se musíte pořád hlídat, protože hrozí, že se kila vrátí. Zkuste to jinak. Existují i trvalejší metody, jak mít krásnou postavu a zhubnout. Zákroky estetické medicíny vás přesvědčí, že to jde jednoduše a rychle a bez nežádoucích účinků nebo bolesti. Stačí si jen vybrat.

Najděte cestu k trvalému úbytku tuku

phoca_thumb_l_profil_3

Pravidelné cvičení a vyvážená strava jsou podmínkou zdravého životního stylu. Ale jakmile z toho vypadnete, může se stát, že se pracně vypracované tělo zase povolí a kila naskáčou zpět. Moderní laserová liposukce vám zaručí dokonalé výsledky a to trvale.

Možná to zní neskutečně, ale je to tak. Laser pracuje velmi precizně přesně tam, kde je to třeba a zbavuje tělo přebytečných tukových buněk. Ty odejdou z organizmu přirozenou cestou. Protože dochází k naprosté destrukci, je účinek stálý a tukové buňky se již nevrací.

Výhody moderní estetické chirurgie

Největší výhodou moderních technologií využívaných v estetické chirurgii je absence bolesti. Všechny garantují naprostou bezpečnost a trvale zachovatelné výsledky. U liposukce ani kavitace není nutná anestezie nebo hospitalizace. Prakticky se můžete vrátit do svého pravidelného režimu ihned po zákroku.

Tuku vás zbaví ze všech problematických partií, na které si vzpomenete. Díky šetrnosti a přesnému zaměření se můžete zbavit tuku i z oblasti kolen, podbradku, loktů apod. Vzhledem k tomu, že nejde o invazivní zákroky, nemusíte se bát nežádoucích účinků.

Aby byl výsledek dokonalý

Pokud výrazně zhubnete nebo po těhotenství, stává se, že kůže v okolí břicha povolí a ani cvičením nejde navrátit ztracenou elasticitu. Plastika břicha je pak jediným možným řešením.

Volí se plastika buď horní nebo spodní části, přičemž mnohem častější je abdominoplastika neboli plastika spodní části břišní. Díky zákroku kůže opět přilne, vrátí se jí přirozená elasticita a opraví se i břišní kontura.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>