Kam dát v bytě nebo domě boty?

Není nad to přijít domů z práce po těžkém dni v práci, zout si boty a nechat za sebou veškerý stres. Když ale zakopnete o dalších deset párů bot, které se válí všude kolem, příjemné to není. Botník moc nevnímáme, ani ho nijak zvlášť neřešíme, přitom je ale dost důležitý, stejně jako ostatní užitkový nábytek. Navíc volně rozházené boty jsou nebezpečné a nevzhledné. Botníky jsou řešeny různě. A jsou i takové, které se vejdou do té nejmenší předsíně.

Jaký materiál zvolit?

Plán rekonstrukce

Plán rekonstrukce

Moderní botníky jsou vyráběné z nejrůznějších materiálů. Ze dřeva, plastu nebo i kovu.

Můžete najít i jejich kombinace. Záleží především na okolním vybavení a zbytku interiéru.

Zajímavé bývají barevné kontrasty. Při výběru myslete také na praktickou stránku věci – aby se dobře čistil a vešlo se do něj co nejvíce bot. Menší byty Praha mívají zajímavé dispozice, ale také žádnou předsíň.

Většinou se vchází do bytu přes úzkou chodbu a najít botník, který by se tam proporčně vešel, chvíli trvá. Můžete ale zvolit i nástěnný botník, který se dá zavěsit na stěnu.

Když je prostor, můžete kouzlit

Pokud hledáte velký byt, pak si můžete trochu „vymýšlet“. Snem každé ženy je mít velkou šatnu. K tomu se dobře hodí vestavěné skříně. Šetří prostor a přitom se dovnitř vejde prakticky cokoliv.

Pronájem bytů Praha je tak trochu o náhodě. Ne každý vám padne rovnou do oka. Záleží ale především na tom, jak si ho vy zařídíte. Chodby nebo předsíně si většinou nevšímáte, ale měli byste ji brát na zřetel.

Hlavní je praktičnost, pak až design

Pronájem a nákup nemovitosti záleží většinou na penězích, než na prostoru. Ale od něj se pak odvíjí vybavení. Můžete mít vysoký botník, čímž také ušetříte prostor.

Volte botník s výklopným systémem otevírání. Jsou ale i botníky, na které se dá při obouvání pohodlně sednout. Ten se ale nevejde do každého prostoru. Myslete také na vaše boty. Neměly by se v botníku příliš mačkat.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>