Zloději nemají na rozdíl od vás dovolenou

Kolikrát během dovolené se vám stalo, že jste přemýšleli o tom, co se děje u vás doma? Nejistota je někdy ubíjející. Zvlášť pokud nemáte všímavé a hodné sousedy, kteří by vám v případě nouze pomohli. Zloději mají na toto přímo radar. Takže když vy jedete na dovolenou, tak oni mají volný prostor. Proto se vyplatí neriskovat a nenechávat nic náhodě. Pořiďte si bezpečnostní schránku a nechte starosti na těch, kteří tomu opravdu rozumí. Odjíždět na dovolenou už pak bude hračka.

Proč si pořídit schránku?

9f4d2c485f

Možná si říkáte, že je to zbytečné a přemrštěné řešení. Ale pravdou je, že mít schránku se opravdu vyplatí. Bezpečnostní schránka je mimo váš domov, takže nehrozí, že se vaše věci někde ztratí nebo omylem někde založí. I tak se k nim ale dostanete, kdykoliv budete potřebovat.

Doma číhá na cennosti nejedna katastrofa. Ať už chtěná nebo nechtěná. Některé věci se prostě stávají. Mít místo, kam uložit věci, se hodí. Její zabezpečení je stoprocentní a hlavně to není vaše starost. Pouze využíváte služeb někoho jiného.

Kde schránku sehnat?

Bezpečnostní schránky nabízejí banky. Není to ale rozhodně jejich hlavní výdělečná činnost. Navíc mají omezení, kvůli kterým se na ně klienti příliš často neobrací. Pronájem bezpečnostních schránek nabízejí i soukromé společnosti. Jednou z nich je 24SAFE, která sídlí v centru města. Spojila síly se švédskou firmou GUNEBO, která je specialistou v automatizovaných systémech schránek.

Kvalita jejich služeb je tak zaručena. Dostanete se tam jednoduše hromadnou dopravou nebo i autem. Zaparkovat se dá hned v blízkosti klientského centra.

Jak si schránku zařídit?

Nebankovní bezpečnostní schránka se dá pronajmout velmi jednoduše. Stačí zajít do klientského centra. Tam si vyberete velikost schránky, zvolíte pin a podepíšete smlouvu o pronájmu. Pak už jen stačí dát své věci do schránky ve výdejním terminálu a máte hotovo. Terminál je přístupný kteroukoliv denní či noční hodinu kterýkoliv den.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>