Češky si oblíbily umělé řasy

Ženy pro krásu přetrpí ledacos. Někdy i zbytečně bolestivé zákroky. Ničí vrásky, odsávají tuk a přidávají tváři na kráse. Přitom první věcí, kterou zaujmete každého muže jsou oči. Pohled do uhrančivých očí s dlouhými hustými řasami je vždy jasná výhra. Zapomeňte ale na umělé řasy z drogerie. Jejich úspěch totiž už tak zaručený není. Navíc si tím můžete přivodit nepříjemnou alergii a to je zbytečné. Pořiďte si kvalitní řasy v Salonu YES VIP. Ty vám zaručí úspěch na 100%.

Kvalita především

rasy_01

Možná si řeknete, že je zhušťování řas zbytečnost. Stačí přece umělé řasy z drogerie, které využijete jen na speciální příležitosti. Ale nebylo by fajn mít svůdný pohled každý den? Nechte si prodloužit řasy v Salonu YES VIP, kde se setkáte s profesionálním přístupem.

Kvalita je totiž nejdůležitější, protože jde o vaše tělo. A není radno si zahrávat s umělými materiály. Zvlášť když jde o oči. Jsou citlivé a není dobré je dráždit. Záleží také na lepidlu, kterým se řasy přichytí na vaše vlastní. Jeho složení může také napáchat dost velkou neplechu.

Umělé řasy s noblesou

Tajemství dokonalého pohledu tkví především v jemnosti řas. Umělé řasy z drogerie jsou velmi husté, proto působí nepřirozeně. Navíc se i špatně nosí, protože jsou těžší a máte pocit cizího předmětu v oku. Umělé řasy v Salonu YES VIP jsou jemnější než vaše vlastní řasy.

Oproti lidským řasám tloušťky 0,15 až 0,20 mají tyto řasy 0,03 až 0,07 mm. Díky tomu je možné vytvořit dokonalý vějířek řas tím, že se naváže řasa na řasu. Pro oko to nepředstavuje žádné zatížení.

Přirozenost je důležitá

Jemné hedvábné řasy zajišťují přirozený efekt. Navíc obsahují proteiny, které zajišťují pohodlí při jejich nošení. Nově vyvinuté lepidlo nijak nedráždí oko a nezpůsobuje alergické alergie. Zhušťování řas v Praze je sázka na jistotu. Budete odcházet dokonale spokojená.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>