Zloději chodí na návštěvu i v průběhu svátků

Vánoční čas je čas rodinných návštěv. Dveře se u vás netrhnou a stejně tak vy nejspíš cestujete od jedněch příbuzných ke druhým. Vánoce jsou však také čas, kdy ani zloději nespí a číhají, kde by si mohli přilepšit. Máte byt plný dárků a to je pro zloděje jedinečná šance. Nenechte nic náhodě a pojistěte si klidné svátky. Nebo třeba obdarujte milované příbuzné. Pořiďte bezpečnostní schránku a vyzrajte na všechny nenechavce.

Proč ne třeba trezor?

9f4d2c485f

Trezor je užitečná věc, ale pořád musíte vyřešit prostor, kam ho umístíte. Kromě toho ho budete mít doma, takže by to měl být trezor, který jen tak někdo neotevře. To už se ale dostáváte do jiných finančních nabídek. Protože kvalitní trezory s nejlepším zabezpečením stojí opravdu hodně.

Oproti tomu pronájem bezpečnostních schránek vás tolik stát nebude. Navíc, pokud ji třeba časem nebudete potřebovat, můžete pronájem zrušit. O vše cenné bude dobře postaráno a nebudete se muset bát kamkoliv odjet.

Kde si zařídit bezpečnostní schránku?

Bezpečnostní schránka je jednoduchý způsob, jak být v klidu po celý rok. Není důležité, jestli jde přímo o cennosti nebo o věci, kterých si jednoduše vážíte a potřebujete je mít v bezpečí. Takové věci si zaslouží nejlepší péči. Bezpečnostní schránku si můžete pronajmout třeba od společnosti 24SAFE, která na českém trhu funguje už několik let.

Má ale perfektní zkušenosti a spolupracuje se světovou jedničkou v oblasti automatizovaných systémů GUNEBO. Nikdo lepší už se o vaše cennosti starat ani nemůže. V jejich klientském centru podepíšete smlouvu a nastavíte kód ke schránce. Do ní pak ve výdejním terminálu vložíte vaše věci a máte hotovo.

Co do schránky?

Nebankovní bezpečnostní schránka je užitečná doslova pro cokoliv. Můžete tam uložit fotografie, šperky, hodinky, ale také důležité dokumenty – smlouvy, vlastnická smlouva k nemovitosti apod. Do větší schránky se vám vejdou i datové disky a větší předměty. Schránku můžete využít i pro pracovní záležitosti.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>