I nebankovní schránka vám dá to, co potřebujete

Nikdy nepodceňujte vychytralost zlodějů ani sílu náhody. Vaše cennosti se mohou ztratit nebo zničit. V nejhorším případě vám je někdo může ukrást. V bytě funguje řada Murphyho zákonů. Už se vám někdy stalo, že jste přesně věděli, kam věc dáváte a přitom pak musíte prohledat celý byt a stejně ji nenajdete? Zkuste si raději pronajmout bezpečnostní schránku, rozhodně se vám uleví. O vaše věci bude dobře postaráno a vy budete klidně spát.

Bezpečnostní schránka bez banky?

50dfbdef15

Schránky tohoto typu už nenabízejí pouze banky. Ale najdete i jiné alternativy. Například společnost 24SAFE, která na trhu funguje už několik let. Jejich profesionální přístup zaručuje kvalitní služby svým klientům. Jejich nebankovní bezpečnostní schránka splňuje všechny předpoklady, kvůli kterým byste se pro ni rozhodli.

Kvalitní automatizovaný systém schránek, záruka ochrany i proti přírodním katastrofám a případné další pojištění „kdyby něco“. Nastavte si otisk prstu ke vstupu do výdejního terminálu. I to vám dodá větší jistotu.

Jak získat bezpečnostní schránku?

Můžete si ji jednoduše pronajmout. Pronájem bezpečnostních schránek je jednoduchý, zabere vám jen několik minut. V jejich klientském centru si vyberete velikost schránky a podepíšete smlouvu o pronájmu. Součástí je také nastavení číselného kódu, který vám poté umožní vstoupit do výdejního terminálu, kde vložíte své věci do schránky.

K cennostem uvnitř se dostanete, kdykoliv budete potřebovat. Nevadí, že to bude v neděli, v noci nebo svátek. Výdejní terminál je k dispozici 24 hodin denně. Je to pohodlné a jednoduché. Počítá se s tím, že jde o věci, které pro vás mají hodnotu, ale nepotřebujete je k běžné činnosti.

Jak velkou schránku?

Bezpečnostní schránka je v různých velikostech. Do nejmenší se vejdou jednotlivé dokumenty, šperky, fotografie nebo menší pamětní předměty. Do té největší se vejdou i velké datové disky. Záleží tedy pouze na vás, co do schránky chcete uložit. Nemusíte se ale bát, že byste byli limitovaní místem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>