Zaměřte pozornost na vaši krásu!

Být krásnou, to je velmi subjektivní přání. Každá žena chce něco jiného. Vždy je to ale něco, co nemá nebo mít nemůže. Ale i když je příroda skoupá, není všem dnům konec. Můžete být krásná přesně podle vašich představ. Estetická chirurgie totiž ví, co si ženy přejí a dokáže téměř nemožné. Ač se to nezdá, nejdůležitější totiž je, abyste nabyla zdravého sebevědomí. A cesta k němu vede i tudy. Pokud se budete cítit krásná a zmizí mindráky, pak jste na té nejlepší cestě být krásná jak navenek, tak uvnitř.

Kila musí pryč!

phoca_thumb_l_profil_3

Na hubnutí je vždy nejtěžší ve chvíli, kdy to chcete rychle. Žádná dieta ani cvičení vám totiž nezaručí rychlý účinek. Zato liposukce SlimLIpo to ale umí. Používá efektivní laserovou techniku, která vás zbaví přebytečného tuku během několika minut. Tato metoda je rychlá, bezbolestná, nezpůsobuje žádné vedlejší účinky a nijak se navenek neprojevuje modřinami nebo jizvičkami.

Hned po zákroku uvidíte změnu, která už vám zůstane. Přebytečný tuk se zpět nevrátí. Přebytečný tuk se dá navíc využít tam, kde je ho potřeba. Ať už je to k modelaci prsou, zadečku nebo vrásek.

Zvětšení prsou je nutné?

Zvětšení prsou je jedna z nejčastějších estetických operací, které se provádějí. Zvětšit prsa lze buď implantáty nebo vlastním tukem. Obě metody mají svá pro a proti. U vlastního tuku je záruka nulové intolerance, protože jde o vaši tkáň, takže s ní tělo nemá problém.

Klinika YES VIP ale používá kvalitní umělé implantáty, z kterých si vyberete nejen vhodnou velikost, ale i tvar. Tvar je totiž často důležitější než samotná velikost.

V čem tkví dokonalost?

Dokonalost není vždy o velikosti. Modelace prsou bývá mnohdy lepším řešením. Navrací prsům původní tvar, zpevňuje a vyplňuje povadlé poprsí a celkově zlepšuje harmonii těla. Neřeší se tedy velikost, ale úprava celkového tvaru. Současně s tím lze ale provést případné zmenšení prsou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>