Najděte si v novém roce nový domov

Dáváte si každý rok předsevzetí a každý rok je zase porušujete. Co takhle předsevzetí nového a lepšího bydlení. V moravskoslezském kraji nenajdete většího poskytovatele bydlení, než je Residomo. Nabízí velmi zajímavé prostory o různých výměrách. Navíc k tomu provozuje nejrůznější programy bydlení, které zaujmou každého. Ať už jste student, pracující nebo senior. Navíc teď v lednu mají nejednu akci, která by vás mohla přesvědčit. Podívejte se na jejich webové stránky a uvidíte.

Proč si vybírat u Residoma?

shutterstock_320836964_1600

Vybírat nové bydlení dá zabrat. A to jak časově, tak i nervově a finančně. Můžete povolat realitního makléře, který vám nejspíš ušetří čas, ale spoléhat se na to někdy úplně nedá. Residomo na svých stránkách jednoduše ukazuje veškerý volný pronájem bytu Ostrava.

Můžete si dokonce vyfiltrovat požadovanou dispozici. Prohlížíte pak už jen ty, co jsou stále volné a rovnou si vybraný byt můžete rezervovat. Je to velmi rychlé a hlavně máte záruku, že s vámi majitel bytu bude komunikovat. U soukromých majitelů se dost často stává, že nestíhají odepisovat všem zájemcům a tento fakt často odrazuje od dalšího hledání.

Nový rok s výhodami

Residomo v průběhu ledna nabízí zajímavé slevy akční nabídky k bydlení. Pokud s nimi uzavřete smlouvu do konce ledna, můžete bydlet 1 měsíc zdarma a nebudete platit administrativní poplatek (ten může stát až 6 000 Kč). Kauci pak můžete hradit na splátky a k tomu navíc dostanete set ložního povlečení.

To už stojí za přemýšlení. Kromě toho jdou jejich akce kombinovat. Vybrané byty k pronájmu navíc umožňují využít i nabídku „Kuchyň zdarma“, „Pokoj zdarma“ apod.

Bydlení na míru

Těžko se dá odhadnout, zda se vám v novém bytě bude opravdu dařit. Co se zaručit dá, jsou možnosti jeho financování. Residomo má totiž programy bydlení pro každého – ať jste student a hledáte jen pokoj, mladá rodina, hledající první domov nebo senior, který potřebuje menší bydlení, které zvládne platit. Pronájem bytu Karviná se tak vyplatí každému.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>