Jak po zimě restartovat tělo?

Je tu nový rok a jaro pomalu klepe na dveře. Nebo bychom si to alespoň přáli. Většina žen totiž není příznivcem zimního počasí. My ženy si s příchodem nového roku dáváme různá předsevzetí, jako cvičit, jíst zdravě a následně díky tomu zhubnout. Pak to ve finále dopadá tak, že jsme nešťastné a nevydržíme u zdravého životního stylu dlouho. Proč se trápit, když naštěstí existují kouzla v podobě zkrášlovacích zákroků? Které zákroky můžeme využít abychom zhubli a restartovali tak svoje tělo?

Ubrat kousek tady a támhle

phoca_thumb_l_profil_3

Jistě byste na svém těle našli místo, kde máte více tuku, než byste si přáli. Je to normální, ale nezapomínejte, že to jsou přece naše tvary a měli bychom se mít rády takové jaké jsme. Pokud ale přece jen chcete nepatrné vylepšení, pomůže vám liposukce.

Pomocí této metody si můžete nechat odsát tuk z partií, odkud tuk ani díky pořádnému cvičení nezmizne. Takže pokud nejste spokojení s bříškem nebo s dvojitou bradou, nezoufejte! Metoda SlimLipo od firmy YesVisage je řešením.

Chce to razantnější změnu?

Pokud máte pocit, že vám pouhá liposukce nepomůže, nevadí. Existuje ještě plastická chirurgie. Plastik je nespočet druhů. Můžete si nechat upravit víčka, bříško nebo třeba poprsí.

A právě prsa jsou nejčastějším důvodem, proč chtějí ženy plastiku absolvovat. Můžete si je nechat zvětšit, zmenšit či dokonce upravit. Úpravy neboli mammaplastiky využívají maminky po kojení, kdy nejsou spokojeny se svými povislými prsy.

Jsem moc tlustá!

Řekli jste si tuto větu někdy? Cvičili jste a výsledky se nedostavily? Pokud nechcete již déle čekat, řešením může být plastika břicha. Této plastice se odborně říká abdominoplastika.

Ta má ještě několik druhů. Jedním z nich může být například miniabdominoplastika, která se zaměřuje pouze na chirurgickou korekci v oblasti nadbřišku a podbřišku. Dalším druhem je lipoabdominoplastika. Ta kombinuje klasickou plastiku břicha s liposukcí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>