Bezpečnostní schránka není zbytečná

Jistě už jste slyšeli o takzvaných bezpečnostních schránkách, kam si můžete schovat vaše cennosti. Že ne? Nevadí! Tento článek vám funkci schránek objasní. Možná si nakonec řeknete, že investovat minimálně 390 Kč měsíčně stojí za to!

K čemu jsou bezpečnostní schránky dobré?

9f4d2c485f

Pronájem bezpečnostních schránek se vyplatí v případě, pokud máte doma nějaké cennosti. Těmi mohou být různé šperky, listiny, jako smlouvy nebo třeba peníze či sběratelské předměty. Schránka vaše věci ochrání například před zlodějem. Ten moc dobře ví, které věci ukradnout.

Ochrání vás i před vnějšími vlivy počasí. Nikdy nevíte, kdy přijde požár, který promění vše v popel. Nikdy nevíte, kdy přijde povodeň a všechny důležité listiny rozmočí.

Jak schránky vypadají?

Bezpečnostní schránka může mít různé velikosti. Tou nejmenší je S a největší XXL. Ta největší má nosnost až 25 kg, tudíž se do ní vejde opravdu hodně cenností. Pronájem té nejmenší schránky stojí od 390 Kč měsíčně.

Tyto peníze stojí za to, aby byly vaše cennosti v bezpečí nemám pravdu?  Schránka je navíc z velmi kvalitního materiálu. A co víc? Ke schránce budete mít přístup 24 hodin, 7 dní v týdnu. A to díky kartě a klíči.

Jak systém schránek funguje?

Přístup ke schránce může mít kromě vás i někdo jiný. Záleží na tom, komu práva pro přístup udělíte. Může to být manželka, kamarád nebo kolega z práce. Je jen na vás, komu věříte a komu vaše cennosti svěříte. Pokud byste i tak měli pochybnosti, i to lze řešit. Můžete mít online přehled o tom, kdo a kdy byl u schránky přítomen.

Systém pak funguje jako takový robot, který je soběstačný. Pracuje sám, tudíž vám taky sám schránky bude vydávat. Nebankovní bezpečnostní schránka možná zní jako sci-fi, ale právě schránky od 24 safe jsou naší budoucností. Tak co, investujete svých 390 Kč měsíčně i vy?

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>